pár slov O NÁS

Milí naši hostia, dovoľte nám aby sme sa Vám v krátkosti predstavili a prerozprávali našu cestu k Vám.
Možno sa pýtate prečo práve kohút a ešte k tomu čierny? Je to jednoduchšie ako si možno myslíte.
Celý príbeh našej rodinnej reštaurácie a jej názvu sa začal na jar a s ňou spojený čas zobúdzania sa prírody a nového života.
V rámci nášho domáceho farmárčenia sme na jar očakávali narodenie nových kuriatok.
Prekvapením pre nás bol malý čierny kohút, ktorý navždy zmenil naše životy.
Bolo to pre nás niečo netradičné, nečakané a zároveň v nás vzbudzoval pocit jedinečnosti, čo nás inšpirovalo pri tvorbe názvu našej reštaurácie, ktorá ma svoj koncept veľmi podobný ako pocity z čierneho kohúta.
Našou filozofiou je vybudovať miesto, kde Vás s úsmevom a radosťou privítame a prostredníctvom našich služieb Vám priblížime pocit domova. Táto továreň na chute dokáže v jednom momente nasýtiť 110 hladných krkov vo vnútri budovy a na terase ďalších 30. V rámci našich najbližších vízií sa chceme zamerať nie len na podávanie denného menu, lahodných ala carte jedál a catering ale aj na prípravu raňajkového menu, brunch-u ale aj predaj mnoho domácich produktov vyrábaných u nás. Preto budeme veľmi radi, ak Vaše postrehy a pripomienky vyjadríte a my budeme môcť ešte viacej zapracovať na našich službách, pretože Čierny kohút je miesto, kde sa varí a pečie s láskou. Avšak celá realizácia bola možná len za veľkej podpory priateľov, ktorým by sme chceli touto cestou podakovať. Už teraz sa tešíme na stretnutia s Vami.